FX8-80S-SV
HiroseHirose
FX8-80S-SV Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FX8-80S-SV
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN RECEPT 80POS .6MM GOLD SMD
Foi de date: 1.FX8-80S-SV.pdf2.FX8-80S-SV.pdf3.FX8-80S-SV.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FX8-80S-SV
Număr parc FX8-80S-SV Producător Hirose
Descriere CONN RECEPT 80POS .6MM GOLD SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 29633 pcs Fișa cu date 1.FX8-80S-SV.pdf2.FX8-80S-SV.pdf3.FX8-80S-SV.pdf
Serie FunctionMax™ FX8 Pas 0.024" (0.60mm)
ambalare Tray Alte nume *FX8-80S-SV
FX880SSV
H2333
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 80
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțimea de stivuire mărită 3mm, 4mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 0.089" (2.26mm) Caracteristici Board Guide
descriere detaliata 80 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Contactați Finish Thickness -