FX22-40S-0.5SH
HiroseHirose
FX22-40S-0.5SH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FX22-40S-0.5SH
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN RCPT 0.5MM 40POS RA SMD
Foi de date: 1.FX22-40S-0.5SH.pdf2.FX22-40S-0.5SH.pdf3.FX22-40S-0.5SH.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
700 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FX22-40S-0.5SH
Număr parc FX22-40S-0.5SH Producător Hirose
Descriere CONN RCPT 0.5MM 40POS RA SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Serie FunctionMax™ FX22 Pas 0.020" (0.50mm)
ambalare Tape & Reel (TR) Alte nume H122987TR
Număr de rânduri 1 Numărul de poziții 40
Înălțimea de stivuire mărită - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 0.165" (4.20mm) Caracteristici Board Guide
descriere detaliata 40 Position Connector Receptacle, Non-Gendered Surface Mount, Right Angle Contactați Finish Thickness -