FX16-21P-HC
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FX16-21P-HC
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN FFC PLUG 21POS 0.50MM
Foi de date: FX16-21P-HC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
130 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FX16-21P-HC
Număr parc FX16-21P-HC Producător Hirose Electric Co Ltd
Descriere CONN FFC PLUG 21POS 0.50MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 136821 pcs Fișa cu date FX16-21P-HC.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) - terminare -
Simplex / Duplex - Serie FX16
Starea RoHS Tray Diametrul prizei de conectare / îmbinare Black
Pitch - Conector - Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C
Numărul de poziții 21 Numărul de conductori 0.020" (0.50mm)
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Codul producătorului FX16-21P-HC
Funcția de blocare - Înălțimea deasupra bordului -
Caracteristici EMI Shielded FFC, FCB Grosime Plug
Descriere extinsă 21 Position FFC Connector Plug 0.020" (0.50mm) Free Hanging (In-Line) Descriere CONN FFC PLUG 21POS 0.50MM
Ratingul curent 0.5A Contactați Finish Thickness Gold