FH34SW-12S-0.5SH(50)
HiroseHirose
FH34SW-12S-0.5SH(50) Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FH34SW-12S-0.5SH(50)
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN FFC BOTTOM 12POS 0.50MM R/A
Foi de date: 1.FH34SW-12S-0.5SH(50).pdf2.FH34SW-12S-0.5SH(50).pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FH34SW-12S-0.5SH(50)
Număr parc FH34SW-12S-0.5SH(50) Producător Hirose
Descriere CONN FFC BOTTOM 12POS 0.50MM R/A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 58207 pcs Fișa cu date 1.FH34SW-12S-0.5SH(50).pdf2.FH34SW-12S-0.5SH(50).pdf
Voltaj 50V terminare Solder
Serie FH34SW Pas 0.020" (0.50mm)
ambalare Original-Reel® Alte nume HFT512DKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Numărul de poziții 12
Cicluri de împerechere 20 Material Inflamabilitate UL94 HB
Materialul carcasei Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free Culoarea carcasei Beige
Înălțimea deasupra bordului 0.039" (1.00mm) Tip flexibil tip FFC, FPC
Caracteristici Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Grosime 0.30mm
descriere detaliata 12 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Ratingul curent 0.5A
Materiale de contact Phosphor Bronze Contactați Finish Thickness -
Contactați Finish Gold Tip conector / contact Contacts, Top
Sfârșitul tipului de cablu Tapered Materialul de acționare Polyamide (PA), Nylon, Halogen Free
Culoarea actuatorului Black
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FH34SRJ-7S-0.5SH(50)
FH34SRJ-7S-0.5SH(50)
Producători: Hirose
Descriere: CONN FFC
In stoc: 155734 pcs
Descarca: FH34SRJ-7S-0.5SH(50).pdf
RFQ
FH35-19S-0.3SHW(50)
FH35-19S-0.3SHW(50)
Producători: Hirose
Descriere: CONN FPC TOP 19POS 0.30MM R/A
In stoc: 44314 pcs
Descarca: FH35-19S-0.3SHW(50).pdf
RFQ
FH34SW-12S-0.5SH(99)
FH34SW-12S-0.5SH(99)
Descriere: CONN FFC BOTTOM 12POS 0.50MM R/A