EX80-100S(30)
HiroseHirose
EX80-100S(30) Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EX80-100S(30)
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN PLUG 100POS SMD
Foi de date: EX80-100S(30).pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
60 pcs
120 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EX80-100S(30)
Număr parc EX80-100S(30) Producător Hirose
Descriere CONN PLUG 100POS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15638 pcs Fișa cu date EX80-100S(30).pdf
Serie EX80 Pas 0.024" (0.60mm)
ambalare Tray Alte nume 232-0592-2-30
EX80-100S(30)-ND
H125740
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 100
Tipul de montare Surface Mount Înălțimea de stivuire mărită -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțimea deasupra bordului 0.142" (3.60mm)
Caracteristici Board Guide descriere detaliata 100 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Contactați Finish Thickness - Contactați Finish Gold
Tip conector Receptacle, Center Strip Contacts
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
EX80-54(50)P
EX80-54(50)P
Producători: Hirose
Descriere: CONN PLUG 54POS
In stoc: 4623 pcs
Descarca: EX80-54(50)P.pdf
RFQ
EX80-100P1(30)
EX80-100P1(30)
Producători: Hirose
Descriere: CONN PLUG 100 POS SMD
In stoc: 8963 pcs
Descarca: EX80-100P1(30).pdf
RFQ
EX80-100P1(31)
EX80-100P1(31)
Descarca: EX80-100P1(31).pdf
EX80-54(50)S-SH(06)
EX80-54(50)S-SH(06)
Descriere: CONN RECEPT 54POS
Descarca: EX80-54(50)S-SH(06).pdf
EX80-100P1(55)
EX80-100P1(55)
Descriere: CONN PLUG 100 POS SMT
Descarca: EX80-100P1(55).pdf
EX80-54(50)P(30)
EX80-54(50)P(30)
Descriere: CONN PLUG 54POS
Descarca: EX80-54(50)P(30).pdf
EX80-54P(01)
EX80-54P(01)
Descriere: CONN PLUG 54POS
Descarca: EX80-54P(01).pdf
EX80-54(50)S-SH(05)
EX80-54(50)S-SH(05)
Descriere: CONN RECEPT 54POS
Descarca: EX80-54(50)S-SH(05).pdf
EX80-100P1(50)
EX80-100P1(50)
Descarca: EX80-100P1(50).pdf
EX80-54(50)P(02)
EX80-54(50)P(02)
Descriere: CONN PLUG 54POS
Descarca: EX80-54(50)P(02).pdf
EX80-100S(50)
EX80-100S(50)
Descriere: CONN RECEPT 100POS SMD
Descarca: EX80-100S(50).pdf
EX80-54(50)S-SH(30)
EX80-54(50)S-SH(30)
Producători: Hirose Electric Co Ltd
Descriere: CONN RECEPT 54POS
Descarca: EX80-54(50)S-SH(30).pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW