EX10E-280P
HiroseHirose
EX10E-280P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EX10E-280P
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN HDR 0.8MM 280POS SMD R/A
Foi de date: EX10E-280P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
18 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EX10E-280P
Număr parc EX10E-280P Producător Hirose
Descriere CONN HDR 0.8MM 280POS SMD R/A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1954 pcs Fișa cu date EX10E-280P.pdf
Serie EX Pas 0.031" (0.80mm)
ambalare Tray Alte nume H122029
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 280
Înălțimea de stivuire mărită - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 0.394" (10.00mm) Caracteristici -
descriere detaliata 280 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Contactați Finish Thickness -