DX10GM-68SE
HiroseHirose
DX10GM-68SE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DX10GM-68SE
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN RECEPT RT ANG 68POS PCB
Foi de date: DX10GM-68SE.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DX10GM-68SE
Număr parc DX10GM-68SE Producător Hirose
Descriere CONN RECEPT RT ANG 68POS PCB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3018 pcs Fișa cu date DX10GM-68SE.pdf
Tip Miniature High Density (HD) terminare Solder
Serie DXM Alte nume *DX10GM-68SE
H10038
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 68
Caracteristici Board Lock descriere detaliata 68 Position Receptacle Connector Miniature High Density (HD) Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
Contactați Finish Thickness - Contactați Finish Gold
Tip conector Receptacle Stilul conectorului Outer Shroud Contacts
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DX10J-26S-CR3(50)
DX10J-26S-CR3(50)
Producători: Hirose
Descriere: CONN RECEPT 26POS RA
In stoc: 2659 pcs
Descarca: DX10J-26S-CR3(50).pdf
RFQ
DX10K1M-14SE(50)
DX10K1M-14SE(50)
Producători: Hirose
Descriere: CONN RECEPT 14POS RA
In stoc: 3171 pcs
Descarca: DX10K1M-14SE(50).pdf
RFQ
DX10GM-68SE(50)
DX10GM-68SE(50)
Descriere: CONN RECEPT RT ANG 68POS PCB
Descarca: DX10GM-68SE(50).pdf
DX10GM-68S
DX10GM-68S
Descarca: DX10GM-68S.pdf
DX10GM-68S(50)
DX10GM-68S(50)