DH-17-CV1B
HiroseHirose
DH-17-CV1B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DH-17-CV1B
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului COVER SCREW LOCK FOR 17POS
Foi de date: 1.DH-17-CV1B.pdf2.DH-17-CV1B.pdf3.DH-17-CV1B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DH-17-CV1B
Număr parc DH-17-CV1B Producător Hirose
Descriere COVER SCREW LOCK FOR 17POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 26461 pcs Fișa cu date 1.DH-17-CV1B.pdf2.DH-17-CV1B.pdf3.DH-17-CV1B.pdf
ecranare Shielded Serie DH
Placare - Alte nume DH17CV1B
H12022
Numărul de poziții 17 Material Metal Shell, Steel/Plastic Cover
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Hardware Assembly Hardware
Caracteristici Mating Screw M2.3 descriere detaliata 17 Position Two Piece Backshell and Cover Connector Black 180° Shielded
Culoare Black Tip cablu Round
Exit de cablu 180° Tipul de accesorii Two Piece Backshell and Cover
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DH-27-CMB(7.3)
DH-27-CMB(7.3)
Producători: Hirose
Descriere: CABLE CLAMP FOR 7.3MM CABLE