DF9BA-41P-1V(69)
HiroseHirose
DF9BA-41P-1V(69) Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DF9BA-41P-1V(69)
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN HEADER 41POS 1MM SMD GOLD
Foi de date: DF9BA-41P-1V(69).pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DF9BA-41P-1V(69)
Număr parc DF9BA-41P-1V(69) Producător Hirose
Descriere CONN HEADER 41POS 1MM SMD GOLD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 31548 pcs Fișa cu date DF9BA-41P-1V(69).pdf
Serie DF9 Pas 0.039" (1.00mm)
ambalare Cut Tape (CT) Alte nume H124708CT
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 41
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțimea de stivuire mărită 4.5mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 0.130" (3.30mm) Caracteristici Solder Retention
descriere detaliata 41 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Contactați Finish Thickness 8.00µin (0.203µm)
Contactați Finish Gold Tip conector Header, Center Strip Contacts
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DF9C-31S-1V(69)
DF9C-31S-1V(69)
Producători: Hirose Electric Co Ltd
Descriere: CONN RECEPT 31POS 1MM SMD AU