DF7-4P-3.96DSA
HiroseHirose
DF7-4P-3.96DSA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DF7-4P-3.96DSA
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN HEADER 4POS 3.96MM VERT TIN
Foi de date: DF7-4P-3.96DSA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DF7-4P-3.96DSA
Număr parc DF7-4P-3.96DSA Producător Hirose
Descriere CONN HEADER 4POS 3.96MM VERT TIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4807 pcs Fișa cu date DF7-4P-3.96DSA.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie DF7 Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.156" (3.96mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Alte nume *DF7-4P-3.96DSA
H2671
Temperatura de Operare -35°C ~ 85°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 4
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită 21.5mm
Înălțimea izolației 0.508" (12.90mm) Culoarea izolației Beige
Ingress Protection - Caracteristici Board Guide
Tipul de fixare Latch Holder descriere detaliata Connector Header Through Hole 4 position 0.156" (3.96mm)
Ratingul curent - Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.138" (3.50mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.276" (7.00mm)
Contactați Finish Thickness - Post - Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contactați Finish - Postați Tin Contact Finish - Împerechere Tin
Tip conector Header Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DF7-4P-3.96DS(26)
DF7-4P-3.96DS(26)
Producători: Hirose
Descriere: CONN HEADER 4POS 3.96MM R/A GOLD
In stoc: 5357 pcs
Descarca: DF7-4P-3.96DS(26).pdf
RFQ
DF7-4EP-3.96C
DF7-4EP-3.96C
Producători: Hirose
Descriere: CONN PLUG HOUSING 4POS 3.96MM CR
In stoc: 4868 pcs
Descarca: DF7-4EP-3.96C.pdf
RFQ
DF7-5EP-3.96C
DF7-5EP-3.96C
Descriere: CONN PLUG HOUSING 5POS 3.96MM CR
Descarca: DF7-5EP-3.96C.pdf
DF7-4P-3.96DS
DF7-4P-3.96DS
Descriere: CONN HEADER 4POS 3.96MM RT ANG T
Descarca: DF7-4P-3.96DS.pdf
DF7-4P-3.96DS(01)
DF7-4P-3.96DS(01)
Descarca: DF7-4P-3.96DS(01).pdf
DF7-3S-3.96C
DF7-3S-3.96C
Descriere: CONN SOCKET 3POS 3.96MM CRIMP
Descarca: DF7-3S-3.96C.pdf
DF7-4P-3.96DSA(01)
DF7-4P-3.96DSA(01)
Descriere: CONN HEADER 4POS 3.96MM STR GOLD
Descarca: DF7-4P-3.96DSA(01).pdf
DF7-4RS/P-3.96
DF7-4RS/P-3.96
Descriere: CONN RETAINER 4POS 3.96MM
Descarca: DF7-4RS/P-3.96.pdf
DF7-4P-3.96DS(25)
DF7-4P-3.96DS(25)
Descarca: DF7-4P-3.96DS(25).pdf
DF7-4P-3.96DSA(26)
DF7-4P-3.96DSA(26)
Descarca: DF7-4P-3.96DSA(26).pdf
DF7-4S-3.96C
DF7-4S-3.96C
Descriere: CONN SOCKET 4POS 3.96MM CRIMP
Descarca: DF7-4S-3.96C.pdf
DF7-4P-3.96DSA(25)
DF7-4P-3.96DSA(25)
Descriere: CONN HEADER 4POS 3.96MM VERT TIN
Descarca: DF7-4P-3.96DSA(25).pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW