DF63WA-2EP-3.96C
HiroseHirose
DF63WA-2EP-3.96C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DF63WA-2EP-3.96C
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN PLUG 3.96MM 2POS
Foi de date: 1.DF63WA-2EP-3.96C.pdf2.DF63WA-2EP-3.96C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DF63WA-2EP-3.96C
Număr parc DF63WA-2EP-3.96C Producător Hirose
Descriere CONN PLUG 3.96MM 2POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 53703 pcs Fișa cu date 1.DF63WA-2EP-3.96C.pdf2.DF63WA-2EP-3.96C.pdf
Serie EnerBee™ DF63W Spațierea rândului -
Pas 0.156" (3.96mm) ambalare Bulk
Alte nume H125119 Număr de rânduri 1
Numărul de poziții 2 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tipul de fixare Latch Holder descriere detaliata 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.156" (3.96mm)