DF62B-7S-2.2C
HiroseHirose
DF62B-7S-2.2C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DF62B-7S-2.2C
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN RECEPT HOUSING 7POS WHT
Foi de date: 1.DF62B-7S-2.2C.pdf2.DF62B-7S-2.2C.pdf3.DF62B-7S-2.2C.pdf4.DF62B-7S-2.2C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DF62B-7S-2.2C
Număr parc DF62B-7S-2.2C Producător Hirose
Descriere CONN RECEPT HOUSING 7POS WHT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Serie DF62 Spațierea rândului 0.079" (2.00mm)
Pas 0.087" (2.20mm) ambalare Bulk
Alte nume H122119 Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 7 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Tipul de fixare Latch Lock descriere detaliata 7 Position Rectangular Housing Connector Socket White 0.087" (2.20mm)