DF62-6S-2.2C
HiroseHirose
DF62-6S-2.2C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DF62-6S-2.2C
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN RECEPT HOUSING 6POS
Foi de date: 1.DF62-6S-2.2C.pdf2.DF62-6S-2.2C.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DF62-6S-2.2C
Număr parc DF62-6S-2.2C Producător Hirose
Descriere CONN RECEPT HOUSING 6POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5257 pcs Fișa cu date 1.DF62-6S-2.2C.pdf2.DF62-6S-2.2C.pdf
Serie DF62 Spațierea rândului 0.079" (2.00mm)
Pas 0.087" (2.20mm) ambalare Bulk
Alte nume DF626S22C
H12126
Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 6 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Tipul de fixare Latch Lock descriere detaliata 6 Position Rectangular Housing Connector Socket White 0.087" (2.20mm)
Tip de contact Female Socket Contactare Terminare Crimp
Tip conector Socket Culoare White
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DF62-5EP-2.2C(10)
DF62-5EP-2.2C(10)
Producători: Hirose
Descriere: CONN PLUG HOUSING 5POS