DF61-2S-2.2C(01)
HiroseHirose
DF61-2S-2.2C(01) Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DF61-2S-2.2C(01)
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN RCPT 2.2MM 2POS RED
Foi de date: DF61-2S-2.2C(01).pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DF61-2S-2.2C(01)
Număr parc DF61-2S-2.2C(01) Producător Hirose
Descriere CONN RCPT 2.2MM 2POS RED Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 589914 pcs Fișa cu date DF61-2S-2.2C(01).pdf
Serie DF61 Spațierea rândului -
Pas 0.087" (2.20mm) ambalare Bulk
Alte nume 666-5002-4-01 Număr de rânduri 1
Numărul de poziții 2 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Tipul de fixare Swing Lock descriere detaliata 2 Position Rectangular Housing Connector Socket Red 0.087" (2.20mm)