DF40JC-80DP-0.4V(53)
HiroseHirose
Hirose
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DF40JC-80DP-0.4V(53)
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN HDR 80POS 0.4MM SMD GOLD
Foi de date: DF40JC-80DP-0.4V(53).pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DF40JC-80DP-0.4V(53)
Număr parc DF40JC-80DP-0.4V(53) Producător Hirose
Descriere CONN HDR 80POS 0.4MM SMD GOLD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13557 pcs Fișa cu date DF40JC-80DP-0.4V(53).pdf
Serie DF40 Pas 0.016" (0.40mm)
ambalare Tape & Reel (TR) Alte nume 684-4074-1-53
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 80
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțimea de stivuire mărită 2mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 0.045" (1.14mm) Caracteristici -
descriere detaliata 80 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Contactați Finish Thickness 2.00µin (0.051µm)