DF4-16DP-2C
HiroseHirose
DF4-16DP-2C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DF4-16DP-2C
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN PLUG 16POS DOUBLE CRIMP
Foi de date: 1.DF4-16DP-2C.pdf2.DF4-16DP-2C.pdf3.DF4-16DP-2C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DF4-16DP-2C
Număr parc DF4-16DP-2C Producător Hirose
Descriere CONN PLUG 16POS DOUBLE CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 327790 pcs Fișa cu date 1.DF4-16DP-2C.pdf2.DF4-16DP-2C.pdf3.DF4-16DP-2C.pdf
Sârmă ecartament - Serie DF4
Spațierea rândului 0.079" (2.00mm) ambalare Bulk
Alte nume *DF4-16DP-2C
DF416DP2C
H2602
Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate - Numărul de poziții 16
Tipul de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
descriere detaliata 16 Position Housing Connector Black Crimp Contactați Finish Thickness -
Contactați Finish - Tip conector Housing
Culoare Black Terminarea cablurilor Crimp
Cablu Pitch 0.079" (2.00mm) Pitch-ul lateral 0.079" (2.00mm)