DF33-5S-3.3C
HiroseHirose
DF33-5S-3.3C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DF33-5S-3.3C
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN SOCKET HSG 5POS 3.3MM
Foi de date: DF33-5S-3.3C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DF33-5S-3.3C
Număr parc DF33-5S-3.3C Producător Hirose
Descriere CONN SOCKET HSG 5POS 3.3MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 469441 pcs Fișa cu date DF33-5S-3.3C.pdf
Serie EnerBee™ DF33 Spațierea rândului -
Pas 0.130" (3.30mm) ambalare Bulk
Alte nume *DF33-5S-3.3C
H11660
Număr de rânduri 1
Numărul de poziții 5 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Tipul de fixare Latch Lock descriere detaliata 5 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.130" (3.30mm)