DF3-5S-2R28
HiroseHirose
Hirose
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DF3-5S-2R28
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN RECEPT 5POS 2MM TIN IDC
Foi de date: DF3-5S-2R28.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DF3-5S-2R28
Număr parc DF3-5S-2R28 Producător Hirose
Descriere CONN RECEPT 5POS 2MM TIN IDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6984 pcs Fișa cu date DF3-5S-2R28.pdf
Tipul sârmei Discrete Sârmă ecartament 28 AWG
Serie DF3 Spațierea rândului -
Pas 0.079" (2.00mm) ambalare Bulk
Alte nume *DF3-5S-2R28
Q564145
Număr de rânduri 1
Numărul de poziții 5 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristici Closed End Tipul de fixare -
descriere detaliata 5 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 28 AWG Tip de contact Female Socket
Contactați Finish Thickness - Contactați Finish Tin
Tip conector Receptacle Culoare Black
Terminarea cablurilor IDC
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DF3-6EP-2C
DF3-6EP-2C
Producători: Hirose
Descriere: CONN PLUG HOUSING 6POS 2MM
In stoc: 269942 pcs
Descarca: DF3-6EP-2C.pdf
RFQ
DF3-5S-2R28(05)
DF3-5S-2R28(05)
Producători: Hirose
Descriere: CONN RECEPT 5POS 2MM TIN IDC