DF3-15EP-2C
HiroseHirose
DF3-15EP-2C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DF3-15EP-2C
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN PLUG HOUSING 15POS 2MM
Foi de date: 1.DF3-15EP-2C.pdf2.DF3-15EP-2C.pdf3.DF3-15EP-2C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DF3-15EP-2C
Număr parc DF3-15EP-2C Producător Hirose
Descriere CONN PLUG HOUSING 15POS 2MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 300271 pcs Fișa cu date 1.DF3-15EP-2C.pdf2.DF3-15EP-2C.pdf3.DF3-15EP-2C.pdf
Serie DF3 Spațierea rândului -
Pas 0.079" (2.00mm) ambalare Bulk
Alte nume *DF3-15EP-2C
H4049
Număr de rânduri 1
Numărul de poziții 15 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Tipul de fixare - descriere detaliata 15 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.079" (2.00mm)