DF3-13P-2DSA
HiroseHirose
DF3-13P-2DSA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DF3-13P-2DSA
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN HEADER 13POS 2MM VERT TIN
Foi de date: DF3-13P-2DSA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DF3-13P-2DSA
Număr parc DF3-13P-2DSA Producător Hirose
Descriere CONN HEADER 13POS 2MM VERT TIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6806 pcs Fișa cu date DF3-13P-2DSA.pdf
Voltaj - terminare Press-Fit, Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie DF3 Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.299" (7.60mm) Alte nume *DF3-13P-2DSA
H2293
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 13
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.197" (5.00mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole 13 position 0.079" (2.00mm)
Ratingul curent 3A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Brass
Lungime de contact - Postare 0.114" (2.90mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.122" (3.10mm)