DF22L-5P-7.92DSA(05)
DF22L-5P-7.92DSA(05)
Producători: Hirose
Descriere: CONN HEADER 5POS 7.92MM PCB TIN
In stoc: 64945 pcs
Descarca: DF22L-5P-7.92DSA(05).pdf
RFQ
DF22L-5P-7.92DS(06)
DF22L-5P-7.92DS(06)
Producători: Hirose
Descriere: CONN HEADER 5POS 7.92MM
In stoc: 55359 pcs
Descarca: DF22L-5P-7.92DS(06).pdf
RFQ
DF22L-4DEP-7.92C
DF22L-4DEP-7.92C
Descriere: CONN PLUG HOUSING 4POS 7.92MM
Descarca: DF22L-4DEP-7.92C.pdf
DF22L-5P-7.92DSA
DF22L-5P-7.92DSA
Descarca: DF22L-5P-7.92DSA.pdf
DF22L-5S-7.92C
DF22L-5S-7.92C
Descriere: CONN SOCKET 5POS 7.92MM RED
Descarca: DF22L-5S-7.92C.pdf
DF22L-4S-7.92C(28)
DF22L-4S-7.92C(28)
Descriere: CONN SOCKET 4POS 7.92MM RED
Descarca: DF22L-4S-7.92C(28).pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW