DF22-2P-7.92DS(35)
HiroseHirose
DF22-2P-7.92DS(35) Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DF22-2P-7.92DS(35)
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN HEADER 2POS 7.92MM R/A TIN
Foi de date: DF22-2P-7.92DS(35).pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DF22-2P-7.92DS(35)
Număr parc DF22-2P-7.92DS(35) Producător Hirose
Descriere CONN HEADER 2POS 7.92MM R/A TIN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 132925 pcs Fișa cu date DF22-2P-7.92DS(35).pdf
Voltaj 1000V terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie EnerBee™ DF22 Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.312" (7.92mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Alte nume 6801008535
DF22-2P-7.92DS(35)-ND
H125155
Temperatura de Operare -35°C ~ 85°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 2
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.480" (12.20mm) Culoarea izolației -
Ingress Protection - Caracteristici Board Guide
Tipul de fixare Latch Holder descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 2 position 0.312" (7.92mm)
Ratingul curent 25A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.146" (3.70mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.354" (9.00mm)