DF1BA-6DEP-2.5RC
HiroseHirose
DF1BA-6DEP-2.5RC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DF1BA-6DEP-2.5RC
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN PLUG HOUSING 6POS 2.5MM
Foi de date: 1.DF1BA-6DEP-2.5RC.pdf2.DF1BA-6DEP-2.5RC.pdf3.DF1BA-6DEP-2.5RC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DF1BA-6DEP-2.5RC
Număr parc DF1BA-6DEP-2.5RC Producător Hirose
Descriere CONN PLUG HOUSING 6POS 2.5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Serie DF1B Spațierea rândului 0.098" (2.50mm)
Pas 0.098" (2.50mm) ambalare Bulk
Alte nume *DF1BA-6DEP-2.5RC
DF1BA6DEP25RC
H3697
Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 6 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Panel Mount, Snap-In Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Tipul de fixare - descriere detaliata 6 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.098" (2.50mm)