DF1B-2P-2.5DSA(28)
DF1B-2P-2.5DSA(28)
Producători: Hirose
Descriere: CONN HDR 2POS 2.5MM STR TIN
In stoc: 133481 pcs
Descarca: DF1B-2P-2.5DSA(28).pdf
RFQ
DF1B-2P-2.5DS(01)
DF1B-2P-2.5DS(01)
Producători: Hirose
Descriere: CONN HEADER 2POS 2.5MM R/A GOLD
In stoc: 213768 pcs
Descarca: DF1B-2P-2.5DS(01).pdf
RFQ
DF1B-28PRFB
DF1B-28PRFB
Descriere: CONN PIN IDC 28AWG GOLD
Descarca: DF1B-28PRFB.pdf
DF1B-2EP-2.5RC
DF1B-2EP-2.5RC
Descriere: CONN PLUG HOUSING 2POS 2.5MM
Descarca: DF1B-2EP-2.5RC.pdf
DF1B-2P-2.5DS(25)
DF1B-2P-2.5DS(25)
Descriere: CONN HDR 2POS 2.5MM R/A TIN
Descarca: DF1B-2P-2.5DS(25).pdf
DF1B-2ES-2.5RC(15)
DF1B-2ES-2.5RC(15)
Descriere: CONN RECEPT HOUSING 2POS 2.5MM
Descarca: DF1B-2ES-2.5RC(15).pdf
DF1B-2P-2.5DSA
DF1B-2P-2.5DSA
Descriere: CONN HEADER 2POS 2.5MM STR TIN
Descarca: DF1B-2P-2.5DSA.pdf
DF1B-2ES-2.5RC(17)
DF1B-2ES-2.5RC(17)
Descarca: DF1B-2ES-2.5RC(17).pdf
DF1B-2P-2.5DSA(01)
DF1B-2P-2.5DSA(01)
Descriere: CONN HEADER 2POS 2.5MM STR GOLD
Descarca: DF1B-2P-2.5DSA(01).pdf
DF1B-2ES-2.5RC
DF1B-2ES-2.5RC
Descarca: DF1B-2ES-2.5RC.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW