DF1B-26PRFB
HiroseHirose
DF1B-26PRFB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DF1B-26PRFB
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN PIN IDC 26AWG GOLD
Foi de date: DF1B-26PRFB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DF1B-26PRFB
Număr parc DF1B-26PRFB Producător Hirose
Descriere CONN PIN IDC 26AWG GOLD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3705 pcs Fișa cu date DF1B-26PRFB.pdf
Sârmă ecartament 26 AWG Tip -
Serie DF1B Pin sau Socket Pin
ambalare Tape & Reel (TR) Alte nume H3841TR
descriere detaliata Pin Contact Gold 26 AWG IDC Contactare Terminare IDC
Contactați Finish Thickness - Contactați Finish Gold
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DF1B-26PRB
DF1B-26PRB
Producători: Hirose
Descriere: CONN PIN IDC 26AWG GOLD
In stoc: 5315 pcs
Descarca: DF1B-26PRB.pdf
RFQ
DF1B-28DP-2.5DSA(01)
DF1B-28DP-2.5DSA(01)
Producători: Hirose
Descriere: CONN HEADER 28POS 2.5MM STR GOLD