DF11E-22DP-2DSA
HiroseHirose
Hirose
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DF11E-22DP-2DSA
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN HDR 22POS
Foi de date: 1.DF11E-22DP-2DSA.pdf2.DF11E-22DP-2DSA.pdf3.DF11E-22DP-2DSA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DF11E-22DP-2DSA
Număr parc DF11E-22DP-2DSA Producător Hirose
Descriere CONN HDR 22POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Voltaj 250V terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie DF11 Row Spacing - împerecherea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm) ambalare -
Lungimea totală de contact 0.299" (7.60mm) Alte nume 543-0760-3-00
Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 22
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită 7.55, 7.8mm, 8.9mm
Înălțimea izolației 0.260" (6.60mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Detent Lock descriere detaliata Connector Header Through Hole 22 position 0.079" (2.00mm)
Ratingul curent 2A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Brass
Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.118" (3.00mm)