DF11-26DEP-2C
HiroseHirose
DF11-26DEP-2C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DF11-26DEP-2C
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN PLUG HOUSING 26POS 2MM
Foi de date: 1.DF11-26DEP-2C.pdf2.DF11-26DEP-2C.pdf3.DF11-26DEP-2C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DF11-26DEP-2C
Număr parc DF11-26DEP-2C Producător Hirose
Descriere CONN PLUG HOUSING 26POS 2MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 171661 pcs Fișa cu date 1.DF11-26DEP-2C.pdf2.DF11-26DEP-2C.pdf3.DF11-26DEP-2C.pdf
Serie DF11 Spațierea rândului 0.079" (2.00mm)
Pas 0.079" (2.00mm) ambalare Bulk
Alte nume *DF11-26DEP-2C
DF1126DEP2C
H2924
Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 26 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Panel Mount, Snap-In Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Tipul de fixare - descriere detaliata 26 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.079" (2.00mm)