DF11-20DS-2DSA
HiroseHirose
DF11-20DS-2DSA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DF11-20DS-2DSA
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN RECEPT 20POS 2MM PCB TIN
Foi de date: DF11-20DS-2DSA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DF11-20DS-2DSA
Număr parc DF11-20DS-2DSA Producător Hirose
Descriere CONN RECEPT 20POS 2MM PCB TIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3041 pcs Fișa cu date DF11-20DS-2DSA.pdf
Voltaj 250V terminare Press-Fit, Solder
Stil Board to Board or Cable Serie DF11
Row Spacing - împerecherea 0.079" (2.00mm) Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm)
ambalare Bulk Alte nume *DF11-20DS-2DSA
H2036
Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 20
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită 7.8mm, 8.45mm
Înălțimea izolației 0.244" (6.20mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Friction Lock descriere detaliata 20 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
Ratingul curent 2A Tip de contact Female Socket
Contact Formă Square Materiale de contact Phosphor Bronze
Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm) Contactați Finish Thickness - Post -
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contactați Finish - Postați -
Contact Finish - Împerechere Tin Tip conector Receptacle
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DF11-20DS-2DSA(06)
DF11-20DS-2DSA(06)
Producători: Hirose
Descriere: CONN RECEPT 20POS 2MM PCB GOLD
In stoc: 31514 pcs
Descarca: DF11-20DS-2DSA(06).pdf
RFQ
DF11-20DS-2C(20)
DF11-20DS-2C(20)
Producători: Hirose
Descriere: CONN SOCKET 20POS 2MM CRIMP
In stoc: 202424 pcs
Descarca: DF11-20DS-2C(20).pdf
RFQ
DF11-20DS-2DSA(05)
DF11-20DS-2DSA(05)
Descriere: CONN RECEPT 20POS 2MM PCB TIN
Descarca: DF11-20DS-2DSA(05).pdf
DF11-20DP-2DSA(24)
DF11-20DP-2DSA(24)
Descriere: CONN HEADER 20POS 2MM PCB TIN
Descarca: DF11-20DP-2DSA(24).pdf
DF11-20DS-2DSA(01)
DF11-20DS-2DSA(01)