| Număr parc | DF11-14DEP-2C | Producător | Hirose |
|---|---|---|---|
| Descriere | CONN PLUG HOUSING 14POS 2MM | Condiții libere de stare / stare RoHS | Plumb fără RoHS / RoHS |
| Serie | DF11 | Spațierea rândului | 0.079" (2.00mm) |
| Pas | 0.079" (2.00mm) | ambalare | Bulk |
| Alte nume | *DF11-14DEP-2C DF1114DEP2C H2918 |
Număr de rânduri | 2 |
| Numărul de poziții | 14 | Notă | Contacts Not Included |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Caracteristici | - |
| Tipul de fixare | - | descriere detaliata | 14 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.079" (2.00mm) |