A3B-44D-2C
HiroseHirose
A3B-44D-2C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: A3B-44D-2C
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN SOCKET 44 PIN 2MM CRIMP
Foi de date: 1.A3B-44D-2C.pdf2.A3B-44D-2C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A3B-44D-2C
Număr parc A3B-44D-2C Producător Hirose
Descriere CONN SOCKET 44 PIN 2MM CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 118633 pcs Fișa cu date 1.A3B-44D-2C.pdf2.A3B-44D-2C.pdf
Serie A3 Spațierea rândului 0.079" (2.00mm)
Pas 0.079" (2.00mm) ambalare Bulk
Alte nume A3B-44D-2C-ND
H124754
Q4843531
Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 44 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Tipul de fixare - descriere detaliata 44 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm)