A3-28DA-2SV
HiroseHirose
A3-28DA-2SV Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: A3-28DA-2SV
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN RECEPT 28POS 2MM GOLD SMD
Foi de date: A3-28DA-2SV.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile A3-28DA-2SV
Număr parc A3-28DA-2SV Producător Hirose
Descriere CONN RECEPT 28POS 2MM GOLD SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5272 pcs Fișa cu date A3-28DA-2SV.pdf
Voltaj 200VAC terminare Solder
Stil Board to Board or Cable Serie A3
Row Spacing - împerecherea 0.079" (2.00mm) Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm)
ambalare Bulk Alte nume *A3-28DA-2SV
H1836
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 28
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită 5.1mm, 6mm
Înălțimea izolației 0.165" (4.20mm) Culoarea izolației Brown
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 28 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Ratingul curent 1A Tip de contact Female Socket