A1-26PA-2.54DS(71)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
A1-26PA-2.54DS(71) Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: A1-26PA-2.54DS(71)
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului HDR RA 26 POS 2.54MM
Foi de date: 1.A1-26PA-2.54DS(71).pdf2.A1-26PA-2.54DS(71).pdf3.A1-26PA-2.54DS(71).pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A1-26PA-2.54DS(71)
Număr parc A1-26PA-2.54DS(71) Producător Hirose Electric Co Ltd
Descriere HDR RA 26 POS 2.54MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
terminare Solder Direcția de stivuire Male Pin
invaluindu 0.100" (2.54mm) Serie A1
Row Spacing - împerecherea Unshrouded Starea RoHS Bulk
Alte nume 619-0009-9-71 Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 26 Tipul de montare Through Hole, Right Angle
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Izolație All
Codul producătorului A1-26PA-2.54DS(71) Caracteristici -
Descriere extinsă 26 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold Descriere HDR RA 26 POS 2.54MM
Curent - maxim / contact - Lungime de contact - Postare 0.236" (6.00mm)
Lungimea contactului - împerecherea 0.100" (2.54mm) Contact Finisare Grosime - Împerechere Gold
Contactați Finish - Postați 8µin (0.20µm) Tip conector Header
Diametrul actual Black
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
A1-34PA-2.54DSA(71)
A1-34PA-2.54DSA(71)
Producători: Hirose
Descriere: HDR 34 POS 2.54MM
In stoc: 24995 pcs
Descarca: A1-34PA-2.54DSA(71).pdf
RFQ
A1-30PA-2.54DS(71)
A1-30PA-2.54DS(71)
Producători: Hirose
Descriere: HDR RA 30 POS 2.54MM
In stoc: 20627 pcs
Descarca: A1-30PA-2.54DS(71).pdf
RFQ
A1-26PA-2.54DSA(71)
A1-26PA-2.54DSA(71)
Descriere: HEADER 26POS 2.54MM