3840-B-18P
HiroseHirose
3840-B-18P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3840-B-18P
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN PLUG 18POS CABLE MOUNT
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 3840-B-18P
Număr parc 3840-B-18P Producător Hirose
Descriere CONN PLUG 18POS CABLE MOUNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
terminare Solder Serie 3800
ambalare Tray Alte nume *3840-B-18P
3840B18P
H11953
Numărul de poziții 18 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristici - Contactați Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contactați Finish Gold Tip conector Multi-Purpose
Stilul conectorului Plug
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
384
Producători: Keystone Electronics Corp.
Descriere: RND STANDOFF #6-32 PHENOLIC 3/8"
In stoc: 133021 pcs
Descarca: 384.pdf
RFQ
Producători: Pomona Electronics
Descriere: CONN TERMINATOR PLUG BNC 50OHM
In stoc: 8305 pcs
Descarca: 3840-50.pdf
RFQ
3840-IM/CK-MP(62)
3840-IM/CK-MP(62)
Producători: Hirose
Descriere: HAND TOOL FOR 3800 SERIES
In stoc: 304 pcs
Descarca: 3840-IM/CK-MP(62).pdf
Descriere: CONN TERMINATOR PLUG BNC 75OHM
Descarca: 3840-75.pdf
Descriere: CONN TERMINATOR PLUG BNC 600OHM
3841
Descriere: CONN ADAPT JACK-JACK N 50 OHM
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE BOARD MNT 1A 250VAC RADIAL
3840-IM/CK-MP(01)
3840-IM/CK-MP(01)
Producători: Hirose
Descriere: TOOL HAND CRIMPER RECT CONTACTS
In stoc: 14 pcs
Descarca: 3840-IM/CK-MP(01).pdf
3840-IM/CK-MP
3840-IM/CK-MP
Descriere: TOOL PRESS APPLICATOR RECT CONN
In stoc: 17 pcs
Descarca: 3840-IM/CK-MP.pdf
Descriere: CONN TERMINATOR PLUG BNC 100OHM
3840-IM/CK-MP(61)
3840-IM/CK-MP(61)
In stoc: 249 pcs
Descarca: 3840-IM/CK-MP(61).pdf
Descriere: CONN TERMINATOR PLUG BNC 93OHM
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW