3260-10S2
HiroseHirose
3260-10S2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3260-10S2
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN RECEPTACLE 10 POS SMD
Foi de date: 3260-10S2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 3260-10S2
Număr parc 3260-10S2 Producător Hirose
Descriere CONN RECEPTACLE 10 POS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5835 pcs Fișa cu date 3260-10S2.pdf
Voltaj 125VAC terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire Serie 3200
Row Spacing - împerecherea - Pitch - Împerechere 0.031" (0.80mm)
ambalare Bulk Alte nume *3260-10S2
H10008
Temperatura de Operare - Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 10
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.114" (2.90mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici Board Guide, Shielded
Tipul de fixare Latch Holder descriere detaliata 10 Position Receptacle Connector 0.031" (0.80mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Ratingul curent 500mA Tip de contact Center Strip Contact
Contact Formă Square Materiale de contact Phosphor Bronze
Lungime de contact - Postare - Contactați Finish Thickness - Post 1.25µin (0.032µm)
Contact Finisare Grosime - Împerechere 8.00µin (0.203µm) Contactați Finish - Postați Gold
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
3260-10S3
3260-10S3
Producători: Hirose
Descriere: CONN RECEPTACLE 10 POS SMD
In stoc: 5466 pcs
Descarca: 3260-10S3.pdf
RFQ
3260-10S1(55)
3260-10S1(55)
Producători: Hirose
In stoc: 27360 pcs
Descarca: 3260-10S1(55).pdf
RFQ
3260-10S3(58)
3260-10S3(58)
Descarca: 3260-10S3(58).pdf
3260-10S2(56)
3260-10S2(56)
Descarca: 3260-10S2(56).pdf
3260-10S3(56)
3260-10S3(56)
Descarca: 3260-10S3(56).pdf
3260
Producători: Klein Tools
Descriere: 11/16'' BARREL-TYPE DRIFT PIN
Descarca: 3260.pdf
3260-10S3(55)
3260-10S3(55)
Descarca: 3260-10S3(55).pdf
3260-10S1
3260-10S1
Descarca: 3260-10S1.pdf
3260-10S2(55)
3260-10S2(55)
Descarca: 3260-10S2(55).pdf
Producători: Mill-Max
Descriere: CONN SKT SNG
Descarca: 326-93-163-41-003000.pdf
Producători: Mill-Max
Descriere: CONN SOCKET SIP 64POS GOLD
Descriere: CONN SKT SNG
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW