T5D03750M4
HellermannTytonHellermannTyton
T5D03750M4 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T5D03750M4
Producator / Marca: HellermannTyton
Descrierea produsului CBL CLIP P-TYPE BLACK FASTENER
Foi de date: T5D03750M4.pdf
  • Mesaj
Specificațiile T5D03750M4
Număr parc T5D03750M4 Producător HellermannTyton
cantitate valabila 3095 pcs Fișa cu date T5D03750M4.pdf
Lăţime 0.500" (12.70mm) Introduceți atribute -
Tip Clip, P-Type Serie T5
Dimensiunea șurubului - Grosimea panoului -
Dimensiunea gaurii panoului 0.203" (5.16mm) ambalare Bulk
Alte nume 211-00124
T5D0375
Dimensiune de deschidere 0.375" (9.53mm)
Tipul de montare Fastener Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Grosimea materialului 0.050" (1.27mm) Material Inflamabilitate UL94 V-2
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Lungime -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime -
Caracteristici - descriere detaliata Cable Clip, P-Type Black Fastener 0.375" (9.53mm)
Culoare Black Centrul Bundle pentru Centrul de montare 0.530" (13.46mm)