T50R0UVC2
HellermannTytonHellermannTyton
T50R0UVC2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T50R0UVC2
Producator / Marca: HellermannTyton
Descrierea produsului CABLE TIE 8"L 50LB BLACK
Foi de date: 1.T50R0UVC2.pdf2.T50R0UVC2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T50R0UVC2
Număr parc T50R0UVC2 Producător HellermannTyton
Descriere CABLE TIE 8"L 50LB BLACK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 235483 pcs Fișa cu date 1.T50R0UVC2.pdf2.T50R0UVC2.pdf
Sârmă / cablu de tip Tie Standard, Locking Lăţime 0.181" (4.60mm)
Rezistență la tracțiune 50 lbs (22.68 kg) Serie -
ambalare 100 per Pkg Alte nume 1436-1616
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Lungime - Aproximativ 8.00"
Lungime - Actuală 0.663' (202.00mm, 7.95") Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici UV Resistant descriere detaliata Standard, Locking Black 1.97" (50.00mm) 0.181" (4.60mm) 50 lbs (22.68 kg) 0.663' (202.00mm, 7.95")
Culoare Black Bundle Diameter 1.97" (50.00mm)