HDM500BHIHSUVC2
HellermannTytonHellermannTyton
HDM500BHIHSUVC2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HDM500BHIHSUVC2
Producator / Marca: HellermannTyton
Descrierea produsului HEAVY DUTY MOUNT .5"
Foi de date: HDM500BHIHSUVC2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HDM500BHIHSUVC2
Număr parc HDM500BHIHSUVC2 Producător HellermannTyton
Descriere HEAVY DUTY MOUNT .5" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 57719 pcs Fișa cu date HDM500BHIHSUVC2.pdf
Tip Single Opening Dimensiune / Dimensiune 1.85" L x 0.99" W (47.0mm x 25.1mm)
Serie - Alte nume 151-00446
HDM500
Tipul de montare Torque Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Pentru utilizare cu / produse asemănătoare Cable Ties up to 0.500" (12.7mm) Width descriere detaliata Single Opening Cable Tie Holder Black Torque Mount