R30-9400300
HarwinHarwin
R30-9400300 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R30-9400300
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului HEX SPACER M3 PLASTIC 3MM
Foi de date: R30-9400300.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R30-9400300
Număr parc R30-9400300 Producător Harwin
Descriere HEX SPACER M3 PLASTIC 3MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 923162 pcs Fișa cu date R30-9400300.pdf
Greutate - Tip Hex Spacer
Cu filet /, nefiletată Unthreaded Serie R30-940
Șurub, Dimensiunea filetului M3 Placare -
Material Plastic Lungime - În general 0.118" (3.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Gen Female, Female
Caracteristici - Diametru - exterior 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex
Diametru - interior 0.116" (2.95mm) descriere detaliata Hex Spacer Unthreaded M3 Plastic 0.118" (3.00mm) Natural
Culoare Natural Între înălțimea consiliului 0.118" (3.00mm)