M80-7631022
HarwinHarwin
Harwin
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M80-7631022
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului 05+05 DIL MALE 4.5 TAIL F/L
Foi de date: M80-7631022.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile M80-7631022
Număr parc M80-7631022 Producător Harwin
cantitate valabila 4360 pcs Fișa cu date M80-7631022.pdf
Voltaj 800V terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie Datamate L-Tek Row Spacing - împerecherea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm) ambalare Tube
Lungimea totală de contact - Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 10 Tipul de montare Through Hole
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită 7.23mm, 7.85mm, 10.2mm, 13.51mm
Înălțimea izolației 0.219" (5.56mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Friction Lock descriere detaliata Connector Header Through Hole 10 position 0.079" (2.00mm)
Ratingul curent 2.2A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Circular Materiale de contact Phosphor Bronze
Lungime de contact - Postare 0.181" (4.60mm) Lungimea contactului - împerecherea -