M80-6811201
Prezentarea produsului
Număr parc: M80-6811201
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului 6+6 DIL FEMALE VERT CONN
Foi de date: M80-6811201.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile M80-6811201
Număr parc M80-6811201 Producător Harwin
cantitate valabila 5977 pcs Fișa cu date M80-6811201.pdf
Voltaj 120V terminare Solder
Stil Board to Board or Cable Serie Datamate L-Tek
Row Spacing - împerecherea 0.079" (2.00mm) Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm)
ambalare Tube Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 12 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită 7.85mm, 8.45mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Materialul de izolație Polyamide (PA46), Nylon 4/6, Glass Filled Înălțimea izolației 0.220" (5.60mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Locking Ramp
descriere detaliata 12 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Ratingul curent -