M80-5T22005B1
HarwinHarwin
Harwin
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M80-5T22005B1
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului 10+10 WAY MV PC-TAIL W BACKSHELL
Foi de date: M80-5T22005B1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile M80-5T22005B1
Număr parc M80-5T22005B1 Producător Harwin
cantitate valabila 6484 pcs Fișa cu date M80-5T22005B1.pdf
Voltaj 120V terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie Datamate S-Tek Row Spacing - împerecherea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm) ambalare Tube
Lungimea totală de contact - Alte nume M80-5T22005B1-00-000-00-000
M80-5T22005B1-00-000-00-000-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 121°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 20
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită 33.55mm
Înălțimea izolației 0.319" (8.10mm) Culoarea izolației Black
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata Connector Header Through Hole 20 position 0.079" (2.00mm)
Ratingul curent 2.2A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Circular Materiale de contact Phosphor Bronze
Lungime de contact - Postare 0.150" (3.81mm) Lungimea contactului - împerecherea -