M80-5T12042MC
HarwinHarwin
M80-5T12042MC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M80-5T12042MC
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului CONN HDR 2MM VERT PCB 20POS
Foi de date: 1.M80-5T12042MC.pdf2.M80-5T12042MC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
16 pcs
104 pcs
504 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M80-5T12042MC
Număr parc M80-5T12042MC Producător Harwin
Descriere CONN HDR 2MM VERT PCB 20POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13118 pcs Fișa cu date 1.M80-5T12042MC.pdf2.M80-5T12042MC.pdf
Voltaj 120V terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie Datamate J-Tek Row Spacing - împerecherea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm) ambalare Tube
Lungimea totală de contact - Alte nume 952-1282-5
M805T12042MC
Temperatura de Operare -55°C ~ 121°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 20
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită 7.3mm, 7.7mm, 9.75mm, 10.75mm, 13.35mm, 14.75mm
Înălțimea izolației 0.220" (5.60mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici Keying Slot, Mating Flange
Tipul de fixare Push-Turn Lock descriere detaliata Connector Header Through Hole 20 position 0.079" (2.00mm)
Ratingul curent 2.2A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Circular Materiale de contact Phosphor Bronze
Lungime de contact - Postare 0.130" (3.30mm) Lungimea contactului - împerecherea -