M80-5L11822MC
Prezentarea produsului
Număr parc: M80-5L11822MC
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului 101-LOK TRIO TEK MALE HORIZONTAL
Foi de date: 1.M80-5L11822MC.pdf2.M80-5L11822MC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
72 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M80-5L11822MC
Număr parc M80-5L11822MC Producător Harwin
cantitate valabila 14986 pcs Fișa cu date 1.M80-5L11822MC.pdf2.M80-5L11822MC.pdf
Voltaj 120V terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie Datamate J-Tek Row Spacing - împerecherea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm) ambalare Tube
Lungimea totală de contact - Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 18 Tipul de montare Through Hole, Right Angle
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Materialul de izolație Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled Înălțimea izolației 0.218" (5.55mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici Keying Slot, Mating Flange Tipul de fixare Push-Turn Lock
descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 18 position 0.079" (2.00mm) Ratingul curent 2.2A
Tip de contact Male Pin Contact Formă Circular
Materiale de contact Phosphor Bronze Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm)