M80-5421842
Prezentarea produsului
Număr parc: M80-5421842
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului 9+9 WAY M HORIZ BM SMT W/3.5MM
Foi de date: 1.M80-5421842.pdf2.M80-5421842.pdf3.M80-5421842.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
108 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M80-5421842
Număr parc M80-5421842 Producător Harwin
cantitate valabila 7371 pcs Fișa cu date 1.M80-5421842.pdf2.M80-5421842.pdf3.M80-5421842.pdf
Voltaj 800V terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie Datamate J-Tek Row Spacing - împerecherea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm) ambalare Tube
Lungimea totală de contact - Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 18 Tipul de montare Surface Mount, Right Angle
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled Înălțimea izolației 0.218" (5.55mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
descriere detaliata Connector Header Surface Mount, Right Angle 18 position 0.079" (2.00mm) Ratingul curent 2.2A