M80-5220622
Prezentarea produsului
Număr parc: M80-5220622
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului 3+3 WAY M VERT SMT WOJS
Foi de date: 1.M80-5220622.pdf2.M80-5220622.pdf3.M80-5220622.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile M80-5220622
Număr parc M80-5220622 Producător Harwin
cantitate valabila 2786 pcs Fișa cu date 1.M80-5220622.pdf2.M80-5220622.pdf3.M80-5220622.pdf
Voltaj 800V terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie Datamate J-Tek Row Spacing - împerecherea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm) ambalare Tube
Lungimea totală de contact - Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 6 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită 7.55mm, 7.95mm, 10.1mm, 11.1mm, 13.65mm, 15.1mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Materialul de izolație Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled Înălțimea izolației 0.220" (5.60mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici Keying Slot, Mating Flange Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Surface Mount 6 position 0.079" (2.00mm) Ratingul curent 2.2A