M80-5212042
HarwinHarwin
Harwin
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M80-5212042
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului 10+10 WAY M VERT 4.5 TAIL WOJS
Foi de date: 1.M80-5212042.pdf2.M80-5212042.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M80-5212042
Număr parc M80-5212042 Producător Harwin
cantitate valabila 25272 pcs Fișa cu date 1.M80-5212042.pdf2.M80-5212042.pdf
Voltaj 120V terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie Datamate J-Tek Row Spacing - împerecherea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm) ambalare Tube
Lungimea totală de contact - Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 20 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită 7.3mm, 7.7mm, 9.75mm, 10.75mm, 13.35mm, 14.75mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled Înălțimea izolației 0.220" (5.60mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici Keying Slot, Mating Flange Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Through Hole 20 position 0.079" (2.00mm) Ratingul curent 2.2A
Tip de contact Male Pin Contact Formă Circular
Materiale de contact Phosphor Bronze Lungime de contact - Postare 0.173" (4.40mm)