M50-9021742
HarwinHarwin
M50-9021742 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M50-9021742
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului IDC F/M 17POS RIBBON CBL ASSY
Foi de date: 1.M50-9021742.pdf2.M50-9021742.pdf3.M50-9021742.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M50-9021742
Număr parc M50-9021742 Producător Harwin
Descriere IDC F/M 17POS RIBBON CBL ASSY Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8653 pcs Fișa cu date 1.M50-9021742.pdf2.M50-9021742.pdf3.M50-9021742.pdf
folosire - ecranare Unshielded
Serie Archer M50 Pitch - Conector 0.050" (1.27mm)
Pitch - cablu 0.025" (0.64mm) Alte nume 952-3356
M50-9021742-ND
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 34
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime 0.984' (300.00mm, 11.81")
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata 34 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.984' (300.00mm, 11.81") Contactați Finish Thickness -