M50-4910545R
HarwinHarwin
M50-4910545R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M50-4910545R
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului CONN HDR 1.27MM DUAL SMD 10POS
Foi de date: 1.M50-4910545R.pdf2.M50-4910545R.pdf3.M50-4910545R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
1200 pcs
1800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M50-4910545R
Număr parc M50-4910545R Producător Harwin
Descriere CONN HDR 1.27MM DUAL SMD 10POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 72170 pcs Fișa cu date 1.M50-4910545R.pdf2.M50-4910545R.pdf3.M50-4910545R.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie Archer M50 Row Spacing - împerecherea 0.050" (1.27mm)
Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm) ambalare Tape & Reel (TR)
Lungimea totală de contact - Alte nume 952-3154-2
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 10
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită 6.5mm
Înălțimea izolației 0.224" (5.69mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici Board Guide
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Surface Mount 10 position 0.050" (1.27mm)
Ratingul curent 1A Tip de contact Male Pin