M50-4704345
HarwinHarwin
Harwin
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M50-4704345
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului CONNECTOR SOCKET
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile M50-4704345
Număr parc M50-4704345 Producător Harwin
Descriere CONNECTOR SOCKET Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3040 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie Archer M50 Row Spacing - împerecherea 0.050" (1.27mm)
Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm) ambalare Tube
Lungimea totală de contact - Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 86 Tipul de montare Through Hole
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită 6mm
Înălțimea izolației 0.224" (5.69mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole 86 position 0.050" (1.27mm)
Ratingul curent 1A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.091" (2.30mm) Lungimea contactului - împerecherea -