M50-4703545
HarwinHarwin
M50-4703545 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M50-4703545
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului CONN HDR 1.27MM SMD T/H 70POS
Foi de date: 1.M50-4703545.pdf2.M50-4703545.pdf
  • Mesaj
Specificațiile M50-4703545
Număr parc M50-4703545 Producător Harwin
Descriere CONN HDR 1.27MM SMD T/H 70POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4699 pcs Fișa cu date 1.M50-4703545.pdf2.M50-4703545.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie Archer M50 Row Spacing - împerecherea 0.050" (1.27mm)
Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm) ambalare Tube
Lungimea totală de contact - Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 70 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită 6mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Liquid Crystal Polymer (LCP) Înălțimea izolației 0.224" (5.69mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Through Hole 70 position 0.050" (1.27mm) Ratingul curent 1A per Contact
Tip de contact Male Pin Contact Formă Square
Materiale de contact Copper Alloy Lungime de contact - Postare 0.091" (2.30mm)